Charitativní aukce

Charitativní aukce pořádaná GHP ADVOCATES a Jeho Výsosti princem Jarl Alesund Ale de Basseville de Loritello graf von Conversano é Lecce....

Více →

Charitativní aukce pořádaná GHP ADVOCATES a Jeho Výsosti princem Jarl Alesund Ale de Basseville de Loritello graf von Conversano é Lecce

Dne 30.11.2013 se na Zámečku Petrovice konala charitativní aukce pořádaná advokátní kanceláři GHP ADVOCATES a Jeho Výsosti princem Jarl Alesund Ale de Basseville de Loritello graf von Conversano é Lecce. Celým večerem provázela moderátorka Emma Smetana. Výtěžek z dražby fotografií, kterých je autorem Jeho Výsost Jarl Alé de Basseville, byl věnován pro nadaci Archa Chantal a nadaci Sebi.

Součásti večera byl i křest kalendáře pro rok 2014, jehož kmotry byli paní Chantal Poullain a pan kníže Jaroslav von Lobkowicz. Dále byla součásti večera i módní přehlídka autorské kolekce dámských šatů a kyltů návrháře Jarl Alé de Basseville a kolekce kožichů firmy Sobol.

Hlavní hosté večera:

Princ Jarl Alé de Basseville
Princezna Julia Alethea de Basseville
Emma Smetana
Chantal Poullain
Jaroslav von Lobkowicz
Elizabeth von Lobkowicz

Jeho Výsost princ Jarl Alesund Ale de Basseville de Loritello graf von Conversano é Lecce:

visu

Princ Jarl Alesund Ale de Basseville, potomek prvního norského krále Heralda, se narodil v Bordeaux 8. července 1970. Je jedním z posledních přímých potomků rodů Vikingů a Normánských králů.

Fascinován uměním je od svých 15 let, zabývá se fotografováním, malbou, ale také ilmografií či sochařstvím. Pod vlivem babičky v sobě objevuje vášeň pro navrhování oděvu. Experimentuje také s malováním na kůži.

 

GALERIE FOTOGRAFIÍ