Restaurace

  Děkujeme našemu  Chef kuchaři Štefanovi Roďomovi za dlouholetou perfektní spolupráci a přejeme mu v novém působišti hodně spokojených hostů. Zároveň nám dovolte představit nového Chef kuchaře Pavla Čadila, který u nás působí od 2.5. 2017.Pavle vítejte u nás.

  Pavel Čadil:

  Kdo mi říká, že chtěl být kuchařem od narození tak tomu to nevěřím…Musel jsem se k tomu protlouci přes běžné i lepší restaurace a až když jsem dostal možnost poznat opravdovou gastronomii v Hotelu Alcron Praha, stáže ve Francii a severní Itálii a v Německé špičkové 2 * restauraci v Hotelu Regent Fisher Fritz jsem si uvědomil, jak je gastronomie krásné „poslání“.

  Rád pracuji s českými opomíjenými surovinami a zjednodušuji českou kuchyni a kombinuji s moderními trendy dnešní gastronomie.Mojí výzvou je vnést do mysli hosta emoce a úsměv na tváři.

   

  Už dost chlubení a přijďte ochutnat, rádi bychom Vás s celým teamem pozvali

  do Restaurace Zámeček Petrovice. Jste vítání.

   UMĚNÍ NAŠÍ KUCHYNĚ – FOTOGALERIE

  Otevírací doba: PO -NE 12:00 – 22:00 (kuchyně do 21:30)

  Z důvodu udržení vysokého standardu obsluhy je zámecká terasa rozdělena na jídelní

  a kavárenskou část.

  Děkujeme za pochopení

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

   

  Vážení hosté s Vašimi domácími mazlíčky Vás rádi přivítáme a obsloužíme na venkovní terase. Prosíme o Vaši ohleduplnost vůči ostatním hostům, z tohoto důvodu není povolen jejich volný pohyb po zámeckém areálu. Vstup do vnitřních prostor včetně ubytování není povolen.