Restaurace

  stefan

  Šéfkuchař Štefan Roďom, držitel několika odborných ocenění, absolvent kuchařské akademie, řídí spolu se svým zástupcem Davidem Kravčíkem práci svých kolegů tak, aby pro Vás připravili kvalitní, vyvážené výrobky, na kterých si pochutná každý. Vysoká kvalita a kreativita zpracování je pro nás v gastronomii prioritou číslo jedna.

  Práci v kuchyni lze přirovnat k psaní písní, každý tón musí být přesně takový, aby výsledný efekt lahodil všem smyslům. Stejně jako poslech oblíbené písně, musí i naše jídlo lahodit smyslům našich klientů.

  Nechejte se unést hudbou Zámecké kuchyně a sestavte si dle svých přání několikachodové menu, které bude příjemným gastronomickým zážitkem.Degustační menu si zvolte ihned z počátku nebo si jej dle svým přání a pocitů dotvářejte v průběhu stolování.

  Přijďte si poslechnout hudbu naší kuchyně!

   UMĚNÍ NAŠÍ KUCHYNĚ – FOTOGALERIE

  Otevírací doba: PO -NE 12:00 – 22:00 (kuchyně do 21:30)

  Z důvodu udržení vysokého standardu obsluhy je zámecká terasa rozdělena na jídelní

  a kavárenskou část.

  Děkujeme za pochopení

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

   

  Vážení hosté s Vašimi domácími mazlíčky Vás rádi přivítáme a obsloužíme na venkovní terase. Prosíme o Vaši ohleduplnost vůči ostatním hostům, z tohoto důvodu není povolen jejich volný pohyb po zámeckém areálu. Vstup do vnitřních prostor včetně ubytování není povolen.