Salón Krásy Zámeček Petrovice

  Kosmetika Pure Fiji Kompletní ošetření kosmetikou PURE FIJI čištění pleti, napářka ručníky, peeling, hloubkové čištění, masáž, maska dle typu pleti a aplikace krému. Délka: 90 min. Cena: 650 Kč   Obličejové masáže Samostatná aplikace mimo kosmetické ošetření.   Relaxační masáž obličeje, d...

Více →

 

Kosmetika Pure Fiji

Kompletní ošetření kosmetikou PURE FIJI čištění pleti, napářka ručníky, peeling, hloubkové čištění, masáž, maska dle typu pleti a aplikace krému.

Délka: 90 min.
Cena: 650 Kč
 

Obličejové masáže

Samostatná aplikace mimo kosmetické ošetření.

 

Relaxační masáž obličeje, dekoltu a hlavy

Délka: 40 min.
Cena: 420 Kč
 

Mikromasáž očního okolí

Délka: 30 min.
Cena: 250 Kč
 

Masáž lávovými kameny obličeje a dekoltu

Délka: 30 min.
Cena: 300 Kč 

 

Úprava obočí: 40 Kč
Barvení obočí: 50 Kč
Barvení řas: 60 Kč

Denní líčení: 200 Kč

Večerní líčení: 290 Kč
Svatební líčení: 400 Kč

Napářka dle typu pleti 60 Kč

Hluboké čištění pleti ručně 150 Kč

Hluboké čištění pleti enzymaticky 40 Kč

Povrchové čištění pleti 30 Kč

Maska dle typu pleti 100 Kč

Alginátová maska pro všechny typy pleti

Obličej 150 Kč

Obličej +dekolt 300 Kč

Depilace teplým voskem

Horní ret nebo brada: 50 Kč
Lýtka a stehna: 380 Kč
Obličej: 100 Kč
Ruce: 150 Kč
Třísla: 120 Kč

Parafínový zábal

Parafínová lázeň na nohy a ruce vydává blahodárné teplo. Změkčuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži, zbavuje odumřelých buněk a suchých šupinek. Parafín se na postižené místo nanáší při ponoření do speciální nádoby. Po aplikaci parafínu je kůže odpočinutá, hladká, jemná a sametově hebká. Parafín je speciální vosk obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo.

Délka aplikace: 20 min.
Cena: ruce 60 Kč, nohy 80 Kč

 

Masáže

Klasická masáž

Cílem je rozehřát ztuhlé svaly, posílení organismu, zlepšení zdravotního stavu.

Délka: 30 min, Cena: 350 Kč
Délka: 60 min. Cena: 650 Kč
 

Lymfatická masáž

Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatický systém totiž nemá svoji pumpu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven.

Délka: 60 min. Cena: 600Kč
Délka: 180 min. Cena: 1600 Kč
 

Thajská olejová masáž

Tato alternativní relaxační a léčebná metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla tzv. meridiány (dráhy v těle, kterými proudí energie) a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáží od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, také masáží paží a nohou včetně prstů. Použitím pomalých a táhlých hmatů kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach a protažení páteře.

Délka: 30 min, Cena 400 Kč
Délka: 60 min. Cena 700 Kč
 

Masáž LOMI LOMI

 Havajská masáž LOMI LOMI – „milující ruce“ je terapie, kterou provádíme především technikou  masáže předloktím. Vychází z velice jemných a plynulých dotyků. Pomáhá uvolnit energetické bloky, stejně tak zatuhlé svaly a to za pomoci krásně vonících teplých aromaterapeutických olejů.

Délka: 30 min. Cena: 400 Kč
Délka: 60 min. Cena: 700 Kč
 

Masáž lávovými kameny – Hot stones

Masáž lávovými kameny je starodávná masáž pocházející z Číny, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe.

Délka: 60 min.
Cena: 700 Kč
 

 Fiji rituály

Masáže mořskými lasturami či exotická ošetření prvotřídní stoprocentně přírodní kosmetikou Pure Fiji jsou jen náznakem toho, co Vám exkluzivní kosmetika a její rituály v Zámeckém wellness nabízí. Ne náhodou mají ženy z tichomořského souostroví nádhernou pleť a vlasy. Stoprocentně přírodní kosmetika Pure Fiji ve spojení s unikátními masážními rituály vám umožní ochutnat alespoň kousek tohoto panenského tropického ráje. Pure Fiji znamená především hloubkovou detoxikaci a důkladnou očistu těla. Používané exotické oleje s kokosovým mlékem jsou hypoalergenní, krásně voní a především zanechávají pokožku neuvěřitelně vláčnou a hydratovanou už po první aplikaci. K vybraným procedurám se používají mořské lastury různých velikostí dovezené přímo z Fiji. Střídání horkých a studených mušlí má vysoce harmonizující účinky. Díky jejich blahodárné energetické vibraci, načerpané přímo z moře, jsou jimi masírovány čakry a energetické dráhy na těle. Pociťte svěží dotek tropického ráje a nechejte se hýčkat na vlnách originálních regeneračních rituálů

Kokosová vlna

Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzejí jeho smysly. Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu. Masáž kokosovými měšci startuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle. Rituál začíná uvolněním a prohřátím svalů kokosovými měšci. Následuje jemná aplikace kokosové drti a zábal. Celá procedura je zakončena intenzívní masáží a ošetřením pleti fidžijským kokosovým máslem, které do hloubky vyživí a zpevní pokožku celého těla.

Délka: 60 min.
Cena: 900 Kč
 

Masáž plosky nohou se zábalem (kokos,parafín)

Délka: 45 min.
Cena: 450 Kč
 

Bez zábalu

Délka: 30 min.
Cena: 300 Kč
 

Bali masáž s drinkem

Bali masáž z Indonésie, někdy nazývaná indonéská masáž. Indonéské masáže jsou praktikovány již po několik staletí a liší se ostrov od ostrova. Naše báječná masáž pochází z oblasti Bali, kde mají masáže hlubokou tradici a patří zde ke každodenní péči. Stejně jako ostrov Bali, krásný, plný vůně, exotických stromů a květin je i masáž Bali plná energie a exotiky. Příjemné masážní hmaty za pomocí těch nejkvalitnějších olejů vás přivedou do pocitu absolutního uvolnění a relaxace.

Délka: 90 min.
Cena: 1000 Kč 
 

Cukrový peeling

Cukrový peeling je hydratační peeling pokožky. Díky obsahu cukrových krystalků má peeling schopnost odstranit odumřelé, nebo stárnoucí kožní buňky. Cukrový peeling vám dokonale vyčistí pokožku a uvolní póry. Peeling hluboce hydratuje, vyživuje a ochraňuje pokožku. Vyzkoušejte cukrový peeling a vaše pokožka bude zářit svěžestí. Cukrový peeling je vhodný pro všechny druhy pleti.

Klasická masáž částečná s peelingem
45 min. , 440 Kč
Klasická masáž celková s peelingem
90 min. , 730 Kč
 

Medová masáž proti celulitidě

– Hydratace pokožky medovou koupelí
– Cukrovotřtinový peeling
– Ruční masáž
– Zábal s aplikací medové masky
– Tradiční Fidžijská masáž hlavy kokosový m olejem

Fidžijskí med a kokosové mléko jsou zkombinovaný tak, aby společně vytvořily učinný rituál. Toto ošetření bylo navrženo k odstranění toxinů tónování a ošetření pokožky.
Tradiční fidžijská masáž hlavy v závěru ošetření uklidní tělo i mysl a dokonale vyživí pokožku a vlasy.

 

Délka : 80 min.
Cena : 750 Kč
 
 

Ošetření  Galvanickou žehličkou

  • Povrchové čištění pleti (odlíčení )
  • Krémový peeling
  • Čištění pleti Galvanickou žehličkou
  • Zapracování séra proti vráskám Galvanickou žehličkou
  • Maska dle typu pleti s očním krémem
  • Zapracování vyhlazovacího gelu na linie a vrásky s Galvanickou žehličkou
  • Závěrečné sérum + krém dle typu pleti

 

Délka:  80 min
Cena:   700 Kč