Salón Krásy Zámeček Petrovice

Masáže Klasická masáž Cílem je rozehřát ztuhlé svaly, posílení organismu, zlepšení zdravotního stavu. Délka: 30 min, Cena: 350 Kč Délka: 60 min. Cena: 650 Kč   Masáž lávovými kameny – Hot stones Masáž lávovými kameny je starodávná masáž pocházející z Číny, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejn...

Více →

Masáže

Klasická masáž

Cílem je rozehřát ztuhlé svaly, posílení organismu, zlepšení zdravotního stavu.

Délka: 30 min, Cena: 350 Kč
Délka: 60 min. Cena: 650 Kč
 

Masáž lávovými kameny – Hot stones

Masáž lávovými kameny je starodávná masáž pocházející z Číny, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe.

Délka: 60 min.
Cena: 700 Kč
 

Thajská olejová masáž

Tato alternativní relaxační a léčebná metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla tzv. meridiány (dráhy v těle, kterými proudí energie) a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáží od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, také masáží paží a nohou včetně prstů. Použitím pomalých a táhlých hmatů kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach a protažení páteře.

Délka: 30 min, Cena 400 Kč
Délka: 60 min. Cena 700 Kč
 
 

Kokosová vlna

Masáže ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzejí jeho smysly. Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu. Masáž kokosovými měšci startuje samoléčebné a omlazující procesy v celém těle. Rituál začíná uvolněním a prohřátím svalů kokosovými měšci. Následuje jemná aplikace kokosové drti a zábal. Celá procedura je zakončena intenzívní masáží a ošetřením pleti fidžijským kokosovým máslem, které do hloubky vyživí a zpevní pokožku celého těla.

Délka: 60 min.
Cena: 900 Kč
 

Masáž plosky nohou se zábalem (kokos,parafín)

Délka: 45 min.
Cena: 450 Kč
 

Bez zábalu

Délka: 30 min.
Cena: 300 Kč
 

Baňkování

Baňkování je vhodná doplňková metoda klasických masáží stará několik tisíc let. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů.

Délka: 30 min.
Cena: 300 Kč