Masáže

Klasická masáž Klasická masáž je vhodná pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci, masáž se může provádět celková s přiměřenou intenzitou, s ohledem k potřebám klienta, částečná se zaměřuje na konkrétní partii, která vyžaduje péči – nejčastěji záda a šíje. 60 min...

Více →
Klasická masáž

Klasická masáž je vhodná pro uvolnění svalů a kloubů celého těla, jejich rehabilitaci a lepší regeneraci, masáž se může provádět celková s přiměřenou intenzitou, s ohledem k potřebám klienta, částečná se zaměřuje na konkrétní partii, která vyžaduje péči – nejčastěji záda a šíje.

60 min. 650 Kč
30 min. 350 Kč
 
Celková masáž mimo končetin – ( záda, šíje, dekolt a obličej )
 
Délka: 60 min
Cena: 650 Kč
 
Sportovní masáž

Tato masáž je systematická manipulace měkkých tkání těla, která se zaměřuje na svaly relevantní pro konkrétní sport a přispívá k zotavení po cvičení.

Délka: 30 min. Cena: 350 Kč
Délka: 60 min. Cena: 600 Kč
 
Masáž lávovými kameny – Hot stones

Masáž lávovými kameny je starodávná masáž pocházející z Číny, která svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe.

Délka: 60 min.
Cena: 700 Kč
 
Baňkování

Baňkování je vhodná doplňková metoda klasických masáží stará několik tisíc let. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů.

Délka: 30 min.
Cena: 300 Kč
 
Masáž obličeje, dekoltu, hlavy a  šíje

Masáž obličeje má vysoce relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu.
Vzhledem k tomu, že na obličeji je velké množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo. Na rozdíl od jiných částí těla, jsou svaly v obličeji připojené do kůže a proto přímo ovlivňují náš vzhled.

Délka: 30 min
Cena: 350 Kč
 
Masáž plosky nohou se zábalem (kokos, parafín)
Délka: 45 min.
Cena: 450 Kč
 

Bez zábalu

Délka: 30 min.
Cena: 300 Kč
 
 
Medová detoxikační masáž

Medová masáž je velmi účinná, tradiční metoda zlepšující stav organizmu při akutních i chronických onemocněních. Omezuje projevy stresu a redukuje následky nezdravého životního stylu. Působí blahodárně a detoxikačně na organismus.

Délka: 45 min.
Cena: 400 Kč
 
Baňkování proti celulitidě

Při masáži se pracuje s baňkou, která je přisátá podtlakem. Baňkování má vliv na odstraňování celulitidy, zejména na hýždích a stehen. Pomáhá odplavovat z těla nečistoty potními žlázami a lymfatickým systémem. Tato metoda baňkování způsobuje intenzivní prokrvení a zlepšení krevního oběhu.

Délka: 30 min.
Cena: 350 Kč
 
Dornová metoda plus

Dornova metoda dnes právem patří k jedné
z nejúspěšnějších alternativních terapií. Hlavním důvodem je to, že pracuje s lidským tělem jako s celkem, hledá prapříčinu potíží, odstraňuje velmi rychle a jednoduše ji i její následky. Dává člověku konkrétní návod jak se vyvarovat bolestem a předcházet jim, ale také uvědomovat si, jak a proč vznikly a jak pomoci sám sobě.

Délka: 60 min.
Cena: 600 Kč
 
Breussová masáž

Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a přináší úlevu od bolesti zad. Funkce plotének se dá opakovanou masáží obnovit. Jemnými hmaty se vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo. Regeneraci podporuje třezalkový olej, který proniká do páteře.
Při Breussově masáži se také stimulují akupresurní body, které jsou uloženy podél páteře, příznivě tak působí i na vnitřní orgány.

Délka: 60 min.
Cena: 500 Kč
 
Aroma masáž

Relaxační masáž spojená s účinkem éterických olejů, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organizmu a harmonizuje tělo i psychiku, celkově uklidňuje, u aroma masáže se kombinují účinky dotyku se silou čichových vjemů.

Délka: 30 min Cena: 400 Kč
Délka: 60 min Cena: 700 Kč
 
Čínská tlaková masáž ( šíje a hlavy )

Čínská tlaková masáž je vůbec nejstarším známým druhem masáží, o kterém se nám dochovala zpráva. Tato masážní technika pramení z poznatků klasické tradiční čínské medicíny, která je založena na celostním pojetí člověka. Spočívá v aktivaci určitých akupunkturních bodů se současnou masáží obličeje, což odbourává stres a navozuje pocit svěžesti a hlubokého uvolnění.

Délka: 60 min.
Cena: 650 Kč
 
Medová Masáž

Medová masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů.
Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.

Délka: 60 min.
Cena: 500 Kč

 

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie (CST) je technika, kterou se napojujeme na četné vrstvy a matrice těla za použití k tomu vycvičených rukou, jimiž vnímáme a vyrovnáváme napětí fascie, útrob a jemné tlaky tekutin, posilujeme orgány a obnovujeme základní rytmy směrem k jejich přirozeným stavům. Představuje také parapsychickou dovednost, jež použitím lehkého, avšak záměrného doteku do sebe vzájemně převádí mysl, hmotu a energii. CST vnímám jako spojení jemné neinvazivní chirurgie – jemnější, než jakákoliv masáž – s tichou psychoanalýzou, jejíž pomocí palpace uvolňuje cysty uvězněné emocionální a somatické energie.

KDY JI LZE POUŽÍT?

syndromy chronické bolesti (záda, klouby, hlava apod.)
– migrény
– degenerativní a zánětlivá onemocnění kloubů, páteře a nervového systému
– neuralgie
– po operacích a úrazech
– při rekonvalescenci a po velké psychické, fyzické a emoční zátěži
– ke zpracování traumat a posttraumatických symptomů
– k rozpuštění emocionálních a fyzických šoků
při dysfunkci mozku, poruchách učení a koncentrace
– při endokrinních poruchách
– při chronickém únavovém syndromu, vyčerpání
– při autoimunitních poruchách (alergie, atopický ekzém, astma, revmatoidní artritidy, lupenka, roztroušená skleroza atd.)
– jako příprava na početí, těhotenství a porod
– při psychickém vyčerpání a depresích
– při psychospirituálních krizích
– při onklogických onemocněních

Délka: 60 min
Cena : 650 Kč
 
Relaxační olejová masáž

Tato alternativní relaxační a léčebná metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla tzv. meridiány (dráhy v těle, kterými proudí energie) a na jejich tlakové body, takže celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáží od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, také masáží paží a nohou včetně prstů. Použitím pomalých a táhlých hmatů kombinovaných s protahováním a akupresurou dochází k odblokování energií v těle, uvolnění kloubů, svalů, šlach a protažení páteře.

Délka: 30 min, Cena 400 Kč
Délka: 60 min. Cena 700 Kč
 
Havajská masáž Lomi-Lomi

Dochází k hluboké relaxaci a regeneraci tkání,je už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Základy této masáže spočívají na použití speciálních pohybových technik, které svou rytmikou a energickým potencionálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Havajská masáž „Lomi Lomi“ (volně můžeme přeložit jako „laskavé ruce“), „tzv. havajské předloktí”, je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími.

Délka: 30 min, Cena 400 Kč
Délka: 60 min. Cena 700 Kč

 

Měkké techniky a mobilizace

Měkké (mobilizační) techniky jsou uznávanou metodou v léčbě a prevenci poruch pohybového aparátu. Tato metoda pracuje s tzv. měkkými tkáněmi (kůže, podkoží, sval, úpony…), které jsou při pohybu navzájem provázány a při přetížení, úrazu, statickém držení či vadném držení těla dochází k bolestivým změnám v měkkých tkání. Měkké techniky optimalizují vlastnosti měkkých tkání, nejedná se o masážní techniku, ale o součást manuální terapie, při které se uvolňují svalové spasmy, odstraňují bolestivé reflexní změny ve svalech a zvyšuje pohyblivost kloubů. Terapie se provádí na sucho.

Délka: 30 min
Cena: 300 Kč